1,399.00 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1,399.00 .

Oszczędzasz: 651 zł

3 x Storz Medical + 4 x EMS

Brak w magazynie

Czas na wykorzystanie
12 miesięcy od daty zakupu

Opis pakietu

Spróbuj już teraz naszych HITOWYCH zabiegów w MEGA duecie!

Storz Medical pogromca cellulitu i miejscowej tkanki tłuszczowej to urządzenie wykorzystujące tak zwaną falę uderzeniową, czyli falę akustyczną o wysokiej energii, która redukuje tkankę tłuszczową na głębokości do 5 cm, w porównaniu do pozostałych urządzeń, które wnikają  jedynie do głębokości jednego centymetra.

Jej działanie polega między innymi na miejscowym rozluźnieniu tkanki łącznej i poprawy jędrności skóry. Dochodzi do stymulacji mikrokrążenia w tkankach i zmniejszenia objętości komórek tłuszczowych. Nasze błony komórkowe stają się chwilowo przepuszczalne dzięki czemu następuje lepsza wymiana substancji między komórkami a ich otoczeniem. Zabieg ten w łatwy sposób eliminuje uporczywy i trudny do usunięcia cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, ujędrnia wiotką skórę oraz modeluje ciało.

 

EMS - niezwykły trening to  idealne rowiązanie dla każdej osoby, która identyfikuje się z myślą "TY ODPOCZYWASZ, MIĘŚNIE CIĘŻKO PRACUJĄ".

Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości. Energia ta jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supermaksymalne skurcze, których ciało nie jest w stanie wywołać samoistnie. „Ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu!  W czasie jednego zabiegu wywoływanych jest około 30 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów! Zabieg ten rozbudowuje tkankę mięśniową, a redukuje tkankę tłuszczową!

Umów konsultację
Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie
0
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu
      Zastosuj kupon