4 maja 2022

Działanie EMS. Na czym polega i dlaczego daje takie świetne efekty?

EMS to coś więcej niż trening!

 

Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości, wywołując przy tym i utrzymując przez wiele sekund supermaksymalne skurcze, dlatego jest to zabieg idealny do rozbudowania masy mięśniowej.  Co ciekawe, EMS  „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu!

Podczas jednego zabiegu wywoływanych jest około 30 tysięcy intensywnych skurczów, których ciało nie jest w stanie wywołać samoistnie! Taki trening jest nieosiągalny w trakcie samodzielnych ćwiczeń fizycznych nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższy czas trwania poszczególnych skurczów. 30-minutowa sesja daje efekt porównywalny do 30 000 brzuszków lub przysiadów. Wszystko dzięki fali elektromagnetycznej, która dociera na głębokość od 4 do 6 centymetrów. W celu osiągnięcia podobnej pracy mięśni w trakcie tradycyjnego treningu fitness musiałby trwać on około 2-3 godzin.

Bezpośrednia stymulacja mięśni pozwala osobom niemającym styczności z aktywnością fizyczną, na maksymalne wykorzystanie ich potencjału, już podczas pierwszego zabiegu.

 

EMS zostało stworzone po to by:

 • modelować i kształtować sylwetkę
 • budować mięśnie bez żadnego wysiłku
 • redukować tkankę tłuszczową
 • ujędrnić ciało

Czy zabieg EMS jest bolesny?

Oczywiście, że nie! Tuż po zabiegu możemy wrócić do swoich codziennych zajęć! Dzień po zabiegu możemy odczuwać zakwasy, porównywalne z odczuciami dzień po intensywnym treningu np. na siłowni.

 

EMS jest przeznaczone na najważniejsze partie ciała, które są pokryte tkanką tłuszczową, i które zazwyczaj chcemy by były najpiękniejsze, a mianowicie:

 • brzuch
 • uda
 • pośladki
 • ramiona

 

Jeżeli jesteś osobą, która chce szybko i bezinwazyjnie wyrzeźbić brzuch, wymodelować pośladki, rozbudować lub wysmuklić ramiona czy wymodelować łydki to jest to zabieg idealny dla Ciebie.

Jeżeli jesteś osobą, która ma problem z rozpoczęciem efektywnych ćwiczeń fizycznych – ten zabieg także jest dla Ciebie!

Bezpośrednia stymulacja mięśni pozwala osobom niemającym styczności z aktywnością fizyczną, na maksymalne wykorzystanie ich potencjału, już podczas pierwszego zabiegu.

 

Oczywiście zabieg EMS sprawdzi się również znakomicie w sytuacji kiedy:

 • jesteś po porodzie i chcesz szybko wrócić do atrakcyjnej sylwetki, np. ujędrnić brzuch
 • jesteś po liposukcji lub lipolizie, ale kontur pośladków czy kształt brzucha wymaga wzmocnienia mięśni
 • straciłaś dawną jędrność ciała
 • chcesz wzmocnić efekt ćwiczeń na siłowni lub poprawić kondycję słabych mięśni

 

Jeżeli chcesz poznać ceny zabiegu zapraszamy do cennika.

Jeżeli wahasz się i nie wiesz czy to zabieg przeznaczony dla Ciebie – umów się na darmową konsultację. Zadbamy o Ciebie i dopasujemy zabieg adekwatny do Twojego ciała i Twoich potrzeb!

Autorka artykułu

Personalbeautyexpert
Umów konsultację
Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie
0
  Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu
   Zastosuj kupon