Promocja!

NIR + Dermapen 4.0-TWARZ I SZYJA

1,000.00 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1,000.00 .

Oferta MAJ

Ważna od 01.05-31.05.2024

Zakup teraz, dowolną ilość i wykorzystaj w ciągu 12 miesięcy.

 

Kategoria:

Opis

 

Oferta MAJ

Ważna od 01.05-31.05.2024

Zakup teraz, dowolną ilość i wykorzystaj w ciągu 12 miesięcy.

 

Czym jest Termolifting ALMA NIR?

Efekt liftingu bez skalpela? To możliwe dzięki sile światła bliskiej podczerwieni, które sprawia, że skóra staje się napięta i radykalnie odmłodzona.

Głowica NIR lasera Alma umożliwia wykonanie błyskawicznego liftingu skóry bez konieczności stosowania metod inwazyjnych, czy chirurgicznych. Zastosowana technologia polega na działaniu światła podczerwonego o długości fali do 1300 nm, które równomiernie wprowadza wysoką temperaturę do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki tłuszczowej, w wyniku czego następuje skrócenie włókien kolagenowych i stymulacja produkcji nowych oraz elastyny.

Skóra poddana zabiegowi zagęszcza się, poprawia się jej elastyczność, staje się rozświetlona, napięta i odmłodzona.

Terapia Termoliftingu na ciało znajdują zastosowanie w przypadku:

  • nieestetycznych „pelikanów” czyli luźnych, wiotkich ramion
  • wiotkości skóry na pośladkach, udach, piersiach i brzuchu
  • wiotkości skóry na dłoniach

Ważne! Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku!

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem przeprowadzamy konsultację kosmetologiczną aby wykluczyć wszelkie przeciwskazania. Po kwalifikacji do zabiegu – kosmetolog dobiera odpowiednie dla Pacjenta parametry lasera.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg Termolifting ALMA NIR jest zabiegiem szybkim i bezbolesnym, zatem nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po dokładnym oczyszczeniu i odtłuszczeniu skóry – miejsce, które ma być poddane zabiegowi smarujemy cienką warstwą zabezpieczającego żelu.

Następnie kosmetolog przykłada głowicę do skóry Pacjenta i prowadzi ją w obszarze objętym zabiegiem.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny – tkanki podgrzewane są do temperatury 40-44 stopnie Celsjusza, dzięki czemu nie dochodzi do wystąpienia efektów ubocznych, ponieważ jest to temperatura tolerowana przez naszą skórę. Głowica do ciała wyposażona jest w dodatkowy moduł chłodzenia kontaktowego.

 

 

CO DAJE ZABIEG FRAKCYJNEGO MIKONAKŁUWANIA DERMAPEN™

Naturalne procesy regeneracyjne

DERMAPEN™ dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja DERMAPEN™ pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.

OBSZARY TERAPII

Leczenie najtrudniejszych obszarów

DERMAPEN™ jest bardzo wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów z użyciem DERMAPEN™ na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust.

DZIAŁANIE

Stymulacja fibrobalstów

DERMAPEN™ dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

BEZPIECZEŃSTWO

Molibdenowe igły

Wymienne, jednorazowe kartridże wyposażone są w 16 igieł o grubości 33G. Dzięki jego zastosowaniu igły 33G w urządzeniu DERMAPEN™ są niezwykle cienkie i wytrzymałe co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu.

Informacje dodatkowe

Partia

Twarz, Twarz i szyja, Twarz, szyja, dekolt

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „NIR + Dermapen 4.0-TWARZ I SZYJA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umów konsultację
Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie
0
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu
      Zastosuj kupon