Problem: Opadające kąciki ust

Opadające kąciki ust są jednym z naturalnych procesów starzenia się skóry. Z wiekiem dochodzi do wiotczenia tzw. mięśni mimicznych, a trójkąt młodości ulega odwróceniu. Oznacza to, że uzupełniająca dotychczas policzki tkanka tłuszczowa zsuwa się niżej, w kierunku żuchwy. Powoli zanika podskórna tkanka podbródka, tkanka mięśniowa i tkanka kostna tych okolic, czego konsekwencją jest zapadanie się miejsc pod dolną wargą oraz kącików ust. Nie bez znaczenia pozostaje też nasza mimika twarzy.

Opadające kąciki ust możemy skorygować dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej, poddając się zabiegom odmładzającym i liftingującym.

Botox - redukcja zmarszczek mimicznych

Już niewielkie ilości toksyny botulinowej likwidują problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni.
o zabiegu

Emerge - Laser Frakcyjny

Lider światowej technologii laserowej, który wyraźnie odmłodzi skórę głęboko ją przebudowując.
o zabiegu

Glow Lift - Dermaquest

GLOWLIFT DERMAQUEST Z EZNYMAMI LIFTINGUJĄCYMI, WITAMINA C [15%], KWASEM MIGDAŁOWYM [10% ] I PEPTYDOWYM WYPEŁNIACZEM ZMARSZCZEK
o zabiegu

Masaż Kobido

Japoński lifting twarzy.
o zabiegu

MD-TISSUE Tropokolagen typu I, poprawa elastyczności j jędrności skóry

Zabieg MD-Tissue to innowacyjna metoda, która ma na celu poprawę elastyczności i jędrności skóry poprzez aplikację preparatu Tropokolagenu typu I. Tropokolagen to białko występujące naturalnie w skórze, które odpowiada za jej wytrzymałość strukturalną. Podczas zabiegu, specjalista nakłada preparat MD-Tissue na skórę, który zawiera cząsteczki Tropokolagenu typu I. Działanie tego składnika polega na stymulacji fibroblastów, czyli komórek odpowiedzialnych za produkcję włókien kolagenowych w skórze. Dzięki aplikacji Tropokolagenu typu I skóra zostaje ujędrniona, a jej elastyczność wzrasta. Kolagen wpływa na regenerację i odnowę tkanek, poprawiając ich strukturę i wygląd. Zabieg jest efektywny zwłaszcza w przypadku skóry, która straciła jędrność i elastyczność z powodu starzenia się, słońca, zmian hormonalnych lub innego rodzaju uszkodzeń.
o zabiegu

Mezoterapia Frakcyjna z Ampułką

Prawdziwy hit medycyny estetycznej i zaawansowanej kosmetologii! Terapia autoregeneracyjne, wykorzystująca mikronakłuwanie.
o zabiegu

Modelowanie Ust

W Personal Beauty Expert używamy najlepszych produktów dostępnych na rynku do modelowania okolicy ust.
o zabiegu

NIR + Dermapen 4.0-TWARZ I SZYJA

Oferta MAJ Ważna od 01.05-31.05.2024 Zakup teraz, dowolną ilość i wykorzystaj w ciągu 12 miesięcy.  
o zabiegu

RF Frakcyjny Mikroigłowy

Lifting bez skalpela. Oferta ważna do 02.12.2023
o zabiegu

V lift

Rewolucyjna procedura procedura precyzyjnego modelowania owalu twarzy, poprawy napięcia skóry oraz zniwelowania zmarszczek twarzy i szyi. Zabieg umożliwia przywrócenie młodego kształtu twarzy z zachowaniem naturalnych kształtów. Procedura łączy w sobie modelowanie stymulatorami tkankowymi m.in. policzków, żuchwy oraz brody.
o zabiegu
Umów konsultację
Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie
0
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu
      Zastosuj kupon