Problem: Cera naczynkowa

Cera naczynkowa charakteryzuje się widocznymi na skórze rumieńcami, zaczerwienieniami i nitkami włosowatych naczynek krwionośnych. Czasami są one stanem przejściowym, a czasami obecne są na stałe i może wpływać na dyskomfort estetyczny.

Dodatkowo skóra naczynkowa może też powodować wystąpienie trądziku różowatego, a co za tym idzie przesuszenia skóry i zmian w postaci grudek i zaskórników.

Przyczyną skóry naczynkowej jest kruchość naczyń krwionośnych. Są one bowiem wrażliwe na wpływ różnych czynników oddziałujących na skórę, ulegając łatwym pęknięciom i trwałemu rozszerzeniu. Często towarzyszy temu pieczenie, uczucie ściągnięcia i swędzenie.

Chcąc zadbać o cerę naczynkową wybieraj zabiegi, które są jej dedykowane. Nie zapominaj też o odpowiedniej suplementacji, bogatej przede wszystkim w witaminy A, C, E oraz K.

Azelaic Peel - Dermaquest

Delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%].
o zabiegu

Cranberry Detox - Dermaquest

Zabieg, który poprzez swoje właściwości enzymatyczne i przeciwzapalne pozwala oczyścić skórę z zalegających toksyn, silnie ją dotlenić i indukować procesy regeneracyjne.
o zabiegu

Glow Lift - Dermaquest

GLOWLIFT DERMAQUEST Z EZNYMAMI LIFTINGUJĄCYMI, WITAMINA C [15%], KWASEM MIGDAŁOWYM [10% ] I PEPTYDOWYM WYPEŁNIACZEM ZMARSZCZEK
o zabiegu

Hibiskus Peel - Dermaquest

Hibiscus Flower Mandelic Peel to specjalistyczny program terapeutyczny.
o zabiegu

Lipid Control - Dermaquest

To specjalistyczna kuracja oparta na selektywnych składnikach mająca na celu przywrócenie równowagi hydrolipidowej skóry i jej optymalne pH.
o zabiegu

Mango Peel - Dermaquest

Peeling Mango DermaQuest to sensoryczny peeling enzymatyczno-chemiczny.
o zabiegu

Odżywczy Rytuał Stem Cell 3D

To program terapeutyczny oparty na zaawansowanych składnikach roślinnych, olejach organicznych i Neodermylu.
o zabiegu

Odżywczy Rytuał Stem Cell 3D - Dermaquest

Sensoryczny program terapeutyczny.

Odżywienie skóry odwodnionej.
o zabiegu

Peeling Vitamin C - Dermaquest

Ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych antyoksydantów enzymami i peptydami biomimetycznymi.
o zabiegu
Umów konsultację
Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie
0
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu
      Zastosuj kupon